Twój koszyk
Ilość produktów w koszyku: 0
na łączną kwotę 0,00 zł
Szukaj:
Przewiń w prawo
PLAŻA TAJEMNIC
ZUZANKA Z PISTACJOWEGO DOMU
KOLOROWY SZALIK
CIERPIENIA SIĘCIOLATKA
JAGIEŁŁO POD... PRYSZNICEM
DETEKTYWI Z KLASZTORNEGO WZGÓRZA
OPOWIADANIA Z DRESZCZYKIEM
INSTRUKCJA OBSŁUGI PIESKA JACÓSIA
KTÓRA TO MALALA?
FILIPEK I WAKACJE
OSTATNIE PIĘTRO
STROICIEL
Kuba i Buba w szpitalu
FILIPEK I DZIEWCZYNY
ZŁAP BYKA ZA ROGI, czyli półżartem o pułapkach...
Przewiń w lewo

Wydarzenia

DZIEŃ OTWARTY 29 maja 2017
Ostatnia taka okazja w tym roku szkolnym - zapraszamy serdecznie na dzień otwarty w magazynie Wydawnictwa Literatura (ul. Kasprzaka 7/9,...

RABATY DLA WSZYSTKICH OD 10%. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE "PRZESYŁKA I PŁATNOŚCI"!
Kontakt

Wydawnictwo Literatura

Wiesława Jędrzejczyk - redaktor naczelna

redakcja@wyd-literatura.com.pl

 

odbiór książek:

ul. Kasprzaka 7/9  91-078 Łódź 

Magazyn: 42 632-30-24

Dariusz Kubiak 

d.kubiak@wyd-literatura.com.pl

Tomasz Perka

siedziba wydawnictwa:

ul. Srebrna 41, 91-334 Łódź

Dział handlowy: tel./faks 42 630 23 81

Roman Laskowski - Kierownik działu handlowego 

r.laskowski@wyd-literatura.com.pl

 

 

 

 

Justyna Nowak - Obsługa bibliotek, rozliczenia spotakń autorskich, zamówienia indywidualne

zamowienia@wyd-literatura.com.pl

Małgorzata Kurczewska - Obsługa zamówień hurtowych

handlowy@wyd-literatura.com.pl

 

Dział promocji: tel./faks: 42 630 25 17,

Marcin Porczyński - Kierownik Działu Promocji 

 m.porczynski@wyd-literatura.com.pl

Justyna Nowak

j.nowak@wyd-literatura.com.pl

 Justyna Draus

j.draus@wyd-literatura.com.pl

 

Redakcja: tel./faks: 42 630 25 17,

Joanna Pijewska

j.pijewska@wyd-literatura.com.pl

Lidia Kowalczyk

l.kowalczyk@wyd-literatura.com.pl

Na górę
Wydawnictwo Literatura
ul. Kasprzaka 7/9
91-078 Łódź
Dział promocji
tel. 42 630 25 17
email: info@wyd-literatura.com.pl
Dział Handlowy
tel. 42 630 25 17
fax. 42 632 30 24
email: handlowy@wyd-literatura.com.pl