Wydawnictwo Literatura

Adres

ul. Srebrna 41, 91-334 Łódź

REDAKTOR NACZELNA

Wiesława Jędrzejczyk

DZIAŁ PROMOCJI

Justyna Draus
j.draus@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-23-81 wew. 28

Justyna Nowak
j.nowak@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-23-81 wew. 26

Organizacja spotkań autorskich
Aleksandra Różanek
a.rozanek@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-23-81 wew. 21

Kontakt z mediami
Współpraca z patronami i blogerami
Robert Kubiak
robert.kubiak@wyd-literatura.com.pl

668 815 147

Kierownik Działu Promocji

DZIAŁ HANDLOWY

Roman Laskowski
r.laskowski@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-23-81 wew. 28

Kierownik Działu Handlowego
Małgorzata Kurczewska
handlowy@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-25-17 wew. 23

Obsługa zamówień hurtowych i detalicznych
Anna Suszyńska
a.suszynska@wyd-literatura.com.pl

(42) 630-25-17 wew. 23

Rozliczanie spotkań autorskich

DZIAŁ REDAKCJI

Lidia Kowalczyk
l.kowalczyk@wyd-literatura.com.pl
Redakcja, korekta i skład książek
Joanna Pijewska
Piotr Płonka
grafik@wyd-literatura.com.pl
Grafik, przygotowanie materiałów do druku

MAGAZYN, ODBIÓR KSIĄŻEK ul. Kasprzaka 7/9 budynek D

Dariusz Kubiak,
Tomasz Perka
Magazyn

(42) 632-30-24

Kontakt