Izabella Klebańska

Izabella Klebańska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak Tut turu i Miganki czy Piosenkarnia, emitowanych przez Program 1 TVP. Pisze również scenariusze teledysków muzycznych. W 2001 otrzymała statuetkę Yacha za najlepszy scenariusz roku do piosenki pt. Rowerek w wykonaniu Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle wesoły i przystępny sposób.

Autorka mieszka w Łodzi
Prowadzi spotkania dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych

 

Spotkania muzyczne

Izabella Klebańska prowadzi niezwykle żywiołowe spotkania. Popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w nadzwyczaj wesoły i przystępny sposób. Na spotkaniach posługuje się zarówno dowcipnym wierszem, jak i skrzypcami. Dzięki temu własne teksty ilustruje muzyką na żywo. Łączy świetną zabawę z potężną dawką rzetelnej wiedzy muzycznej.

 

Warsztaty taneczne

W trakcie godzinnego spotkania dzieci poznają podstawowe kroki i figury dawnych tańców dworskich oraz wezmą udział w pasjonującej podróży po ich historii. Porównają tańce polskie z europejskimi. Muzyka, ruch i edukacja w jednym!